Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Przedstawiciel Medyczny

Przedstawiciel Medyczny

ACS SŁUCHMED Sp. z o.o., wielkopolskie / , 2020-10-21

Oferta przeniesiona archiwalna
ACS Słuchmed Sp. z o.o.

Od początku działalności niesiemy pomoc osobom z dysfunkcją słuchu. Na co dzień dokładamy wszelkich starań, aby skutecznie rozwiązywać problemy osób niedosłyszących.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:
Miejsce pracy: wielkopolskie
Twoje zadania
  • Promowanie usług firmy w środowisku medycznym
  • Pozyskiwanie nowych oraz utrzymywanie wzorowych relacji z lekarzami
  • Reprezentowanie firmy na powierzonym terenie
  • Uczestniczenie w konferencjach oraz targach medycznych
Nasze oczekiwania
  • Min. 1 rok doświadczenia w pracy na stanowisku Przedstawiciela Medycznego lub Handlowego – warunek konieczny
  • Mile widziana znajomość lokalnego rynku medycznego
  • Wykształcenie wyższe
  • Komunikatywność oraz łatwość w nawiązywaniu relacji
  • Umiejętność doskonałej organizacji czasu pracy
  • Wysoka motywacja w realizacji celów
  • Prawo jazdy kat. B
  • Praktyczna znajomość obsługi komputera
Dla Ciebie
  • Umowa o pracę
  • Witamy na pokładzie! Jesteśmy blisko od samego początku – masz wsparcie, poznajesz swoje nowe obowiązki i zawsze uzyskujesz odpowiedzi na pytania
  • Motywujący system wynagradzania - gwarantowana podstawa oraz premia zależna od wyników
  • Niezbędne narzędzia do pracy - laptop, telefon, samochód
  • Pakiet medyczny PZU - dofinansowanie dostępu do ponad 1800 placówek medycznych w całej Polsce
  • Ubezpieczenie grupowe PZU - poczucie bezpieczeństwa dla Ciebie i Twoich bliskich
  • Imprezy integracyjne i świetna atmosfera w pracy
  • Karta OK System i MultiSport siłownia, fitness, basen, zniżki na bilety do kin i teatrów i wiele innych, czyli nasi pracownicy mają szansę na świetną kondycję i relaks
  • Raz na 3 lata dofinansowanie do 350 zł do szkieł korekcyjnych, czyli dbamy nie tylko o słuch naszych Pacjentów, ale także o Twój wzrok :)