Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista ds. sprzedaży Amazon

Specjalista ds. sprzedaży Amazon

Kloepfel Global Sales , mazowieckie / Warszawa, 2020-11-10

Oferta przeniesiona archiwalna

Grupa Kloepfel zajmuje się wysoko wyspecjalizowanymi usługami dla biznesu oraz handlem. Siedziba firmy mieści się w Dusseldorf w Niemczech, natomiast nasze oddziały znajdują się m.in. w Polsce, na Słowacji, w Czechach czy Austrii.

Aktualnie dla jednej z naszych spółek partnerskich poszukujemy osoby na stanowisko

Miejsce pracy: Warszawa
OBOWIĄZKI
  • Kompleksowe zarządzanie sprzedażą na Amazon
  • Wprowadzanie nowych produktów
  • Tworzenie i udoskonalanie ofert produktowych i opisów produktów
  • Monitorowanie poprawności procesów e-commerce
  • Analiza wyników sprzedaży na w/w platformach
  • Kreowanie mechanizmów optymalizacji sprzedaży
  • Otwieranie nowych rynków
  • Współpraca z innymi działami w firmie
  • Kontakt z obsługą Amazon
NASZE OCZEKIWANIA:
  • Praktyczna i teoretyczna znajomość platform Amazon od strony sprzedającego - warunek konieczny
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację ustną i pisemną - warunek konieczny
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • Dokładność, odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków
  • Mile widziana znajomość drugiego języka: niemiecki, hiszpański, francuski, włoski
OFERUJEMY:
  • Umowę o pracę lub B2B
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • System premiowy