Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista ds. sprzedaży marketplace (eBay / Amazon / Allegro)

Specjalista ds. sprzedaży marketplace (eBay / Amazon / Allegro)

CYFROWA FOTO Sp. z o.o., podkarpackie / Zaczernie, 2020-11-11

Oferta przeniesiona archiwalna
Miejsce pracy: Zaczernie
Opis oferty

Potrafisz sprzedawać na Allegro, Amazonie czy eBayu? Wiesz jak działają te platformy i masz doświadczenie jak wykorzystać mechanizmy charakteryzujące je, by zwiększać sprzedaż?
Masz w swoim portfolio kampanie, którymi możesz się pochwalić? Współpracowałeś lub budowałeś współpracę z tymi platformami? Potrafisz wyznaczać cele, realizować je i rozliczać? Wyciągasz wnioski z analizy wskaźników i skutecznie reagujesz na zmiany zachodzące w kampaniach?
Jeśli tak, to szukamy właśnie Ciebie! Dołącz do naszego zespołu!

Zakres obowiązków
  • aktywna sprzedaż za pośrednictwem serwisów aukcyjnych (eBay / Amazon / Allegro)
  • pozycjonowanie produktów na portalach aukcyjnych
  • wyszukiwanie i prowadzenie nowych działań marketingowych
  • realizacja założonych planów sprzedaży
  • raportowanie wg. standardów firmy
Poszukiwane kompetencje
  • praktyczna i teoretyczna znajomość platform Amazon i eBay od strony sprzedającego
  • min. 2 lata doświadczenia w prowadzeniu kampanii na eBay / Amazon / Allegro
  • bardzo dobra znajomość zasad współpracy z powyższymi platformami
  • znajomość zagadnień marketingowych (formaty reklamowe, wskaźniki itd - promocja  aukcji eBay / Amazon / Allegro - prowadzenie kampanii promocyjnych)
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację ustną i pisemną
  • wysokie umiejętności analityczne
  • otwartość na wyzwania
Dodatkowe / mile widziane kompetencje:
  • mile widziany drugi język obcy
Oferujemy
  • pracę pełną wyzwań z ludźmi którzy lubią to co robią
  • udział w realizacji nowatorskich projektów
  • realny wpływ na rozwój poszczególnych marek
  • gwarancję rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych
  • dużą samodzielność w realizacji celów
  • partnerską relacja ze współpracownikami
  • możliwość skorzystania z pakietu benefitów