Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Account Executive

Account Executive

KDK Sp. z o.o., mazowieckie / Warszawa, 2020-10-14

Oferta przeniesiona archiwalna

Ogłoszenie numer: 3761268, z dnia 2020-10-14

KDK poszukuje młodych i ambitnych osób do zespołu projektowego AdsONE.pl, zajmującego się obsługą kampanii reklamowych na znanych marketplace’ach, takich jak Allegro, Amazon, eBay czy Ozon oraz reklamą na urządzeniach mobilnych.

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Nr Ref.: AE/2020/02

Opis stanowiska

  • Budowanie i podtrzymywanie relacji biznesowych z klientami agencji – bieżąca obsługa klienta
  • Koordynacja realizacji kampanii reklamowych
  • Ścisła współpraca z pozostałymi zaangażowanymi w procesy działami Agencji: działem sprzedaży i realizacji kampanii
  • Tworzenie i wysyłka raportów do klientów
  • Koordynacja podpisania zamówień, wystawianie faktur
  • Monitorowanie potencjału Klientów oraz rekomendowanie działań zapewniających stały wzrost przychodów firmy

Wymagania

Dołącz do nas, jeśli:

  • Posiadasz doświadczenie w accountingu (min. 2 lata),
  • Płynnie posługujesz się językiem angielskim,
  • Posiadasz chęci do pracy oraz do nauki,
  • Jesteś osobą komunikatywną, sumienną i zaangażowaną,
  • Jesteś otwarty na zdobywanie wiedzy i poznawanie nowych rozwiązań,
  • Umiejętnie zarządzasz własnym czasem i dobrze organizujesz pracę,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w domu mediowym.

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się branży e-commerce,
  • Wdrożenie i przygotowanie do pracy,
  • Elastyczny grafik,
  • Pracę częściowo stacjonarną bądź całkowicie zdalną,
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia,
  • Fajną atmosferę i młody, kreatywny team.