Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Administrator Sprzedaży

Administrator Sprzedaży

Auto Fus Group, podlaskie / Białystok, 2020-11-24

Oferta przeniesiona archiwalna

Ogłoszenie numer: 3954006, z dnia 2020-11-24

Renomowana firma motoryzacyjna w Białymstoku poszukuje Kandydata / Kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: podlaskie / Białystok

Opis stanowiska

  • administracyjna obsługa procesu sprzedaży
  • raportowanie wyników sprzedaży
  • zamawianie produkcji
  • fakturowanie zamówień
  • przygotowywanie dokumentacji i raportów sprzedażowych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra znajomość programów pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • samodzielność oraz dobra organizacja pracy
  • wysoka kultura osobista
  • zdolności analityczne
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy administracyjnej lub branży motoryzacyjnej
  • umiejętność pracy w dynamicznym środowisku

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • niezbędne narzędzia pracy
  • specjalistyczne szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe