Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Agent Ubezpieczeniowy

Agent Ubezpieczeniowy

MEDIAPLUS WARSAW SP. Z O.O., mazowieckie / Warszawa, 2020-09-25

Oferta przeniesiona archiwalna

Ogłoszenie numer: 3687552, z dnia 2020-09-25

Działamy na stabilnym rynku ubezpieczeń, który nie jest tak wrażliwy na kryzysy jak inne. Od lat jesteśmy jednym z liderów wśród ubezpieczycieli w Polsce. Nasze ubezpieczenia zapewniają realne wsparcie. Zawsze dotrzymujemy złożonych obietnic. Nic dziwnego, że według badań NPS marka Allianz jest najchętniej polecaną marką ubezpieczeniową wśród klientów. Jesteśmy partnerem, z którym możesz rozwinąć stabilny biznes. Pomożemy Ci w tym!

WŁAŚNIE POSZERZAMY NASZ ZESPÓŁ SPRZEDAŻOWY I SZUKAMY PARTNERÓW

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Podstawą Twojej działalności będzie pozyskiwanie klientów i budowanie z nimi relacji. W Allianz dajemy możliwość rozwijania sprzedaży tradycyjnie – przez bezpośredni kontakt z klientem,  oraz zdalnie – bez wychodzenia z domu. To oraz szeroka oferta sprawi, że Twój biznes będzie łatwo dostosowywać się do zmian koniunktury.

Wymagania

To propozycja dla Ciebie, jeśli:

  • chcesz pracować na własny rachunek i mieć wpływ na wysokość osiąganych zarobków
  • interesuje Cię praca, która w realny sposób pomaga innym
  • łatwo nawiązujesz relacje lub masz szerokie kontakty
  • jesteś osobą komunikatywną i otwartą
  • lubisz pracę z ludźmi
  • widzisz w sobie potencjał przedsiębiorczości

Nasze wymagania formalne:

  • wykształcenie minimum średnie
  • założenie własnej działalności gospodarczej

Oferujemy

Co Ci damy:

  • System wynagrodzenia umożliwiający zwielokrotnienie Twoich obecnych dochodów
  • Wiedzę o branży finansowej i umiejętności sprzedażowe, które przekażemy Ci podczas szkoleń
  • Wsparcie w okresie wdrożenia ze strony doświadczonych menedżerów sprzedaży
  • Nowoczesne narzędzia, które pozwolą Ci wykonywać pracę również zdalnie
  • Możliwość wykonywania pracy w dogodnych dla Ciebie godzinach
  • Swobodę w nawiązywaniu relacji biznesowych z klientami