Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Analityk sprzedaży

Analityk sprzedaży

Aryzta POLSKA Sp. z o.o., mazowieckie / Grodzisk Mazowiecki , 2020-10-26

Oferta przeniesiona archiwalna

 DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU JAKO:

M-ce pracy: Grodzisk Mazowiecki
OPIS STANOWISKA
  • wykonywanie raportów, formułowanie wniosków i przygotowanie rekomendacji do analizowanych obszarów
  • uczestnictwo w procesie przygotowania danych tygodniowych, miesięcznych, budżetu rocznego i zamykaniu miesiąca
  • przygotowywanie prezentacji wyników sprzedaży,
  • bieżąca współpraca z klientem wewnętrznym w zakresie definiowania potrzeb analitycznych i raportowych
  • usprawnianie narzędzi do monitorowania i raportowania procesów biznesowych
  • wyznaczanie i kontrola ustalonych wskaźników
WYMAGANIA
  • umiejętność pracy w środowisku MS Excel na poziomie zaawansowanym
  • umiejętność tworzenia raportów i prezentacji analitycznych
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 1 rok
  • orientacja na klienta wewnętrznego
OFERUJEMY
  • umowę o pracę na pełen etat,
  • szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne
  • dofinansowanie do studiów oraz nauki języków obcych
  • atrakcyjny system premii
  • bogaty pakiet świadczeń dodatkowych – w tym bezpłatna opieka medyczna; dofinansowanie do karty sportowej lub rekreacyjnej
Prosimy o dołączenie do życiorysu następującego oświadczenia: “Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacyjnych przez Hiestand Polska Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883).