Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Asystent / Asystentka do Działu Handlowo - Prawnego

Asystent / Asystentka do Działu Handlowo - Prawnego

Euro-Truck Sp. z o.o., mazowieckie / Mroków, 2024-02-26

Oferta przeniesiona archiwalna

Ogłoszenie numer: 8804038, z dnia 2024-02-26

Firma transportowo - motoryzacyjna z Mrokowa poszukuje:

Miejsce pracy: Mroków

Opis stanowiska

  • Wspomaganie pracy działu handlowego i prawnego
  • Sporządzanie i wysyłanie pism
  • Prowadzenie terminarza spraw
  • Sporządzanie i wysyłanie ofert handlowych
  • Wspomaganie działań promocyjnych i reklamowych
  • Obsługa klientów (CRM)

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, lub student/ka prawa
  • Znajomość programów MS Office (Word, Exel, Power Point)
  • Znajomość podstawowych zagadnień z zakresu prawa gospodarczego i administracyjnego
  • Kreatywność, samodzielność w działaniu, skrupulatność, elastyczność, predyspozycje handlowe
  • Prawo jazdy kat. B
  • Wymagany język angielski

Oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju, szkolenia
  • Miłą atmosferę
  • Pakiet socjalny