Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Asystent z funkcją doradcy techniczno-handlowego

Asystent z funkcją doradcy techniczno-handlowego

RADWAG Wagi Elektroniczne, dolnośląskie / Wrocław, ul. Szczecińska 17, 2024-03-18

Oferta przeniesiona archiwalna
RADWAG, lider w produkcji wag elektronicznych, otwiera drzwi dla ambitnych kandydatów na stanowisko asystenta z funkcją doradcy techniczno-handlowego (po rocznym przeszkoleniu). Oferujemy roczny program szkoleniowy, który pozwoli Ci zdobyć umiejętności niezbędne do pracy w dziale sprzedaży.

Rekomendacja Firmy RADWAG:

„Firma RADWAG to renomowany lider w branży wag elektronicznych, który od lat zdobywa zaufanie klientów na całym świecie. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i nieustannemu dążeniu do doskonałości RADWAG gwarantuje produkty najwyższej jakości, które spełniają wymagające standardy i potrzeby rynku. Pracownicy firmy RADWAG to zespół wykwalifikowanych i doświadczonych profesjonalistów, których wiedza techniczna i zaangażowanie w obsługę klienta są stale rozwijane przez kompleksowe programy szkoleniowe. Z pełną odpowiedzialnością polecamy firmę RADWAG jako miejsce, gdzie warto rozwijać swoją karierę”.

Miejsce pracy:

Szczecińska 17, 54-517 Wrocław

Twoje przyszłe zadania:
  • udział w rocznym przeszkoleniu z zakresu obsługi produktów, wzorcowania i sprzedaży,
  • wsparcie działu sprzedaży i serwisu poprzez aktywne doradztwo techniczne,
  • wykonywanie wzorcowań jako pracownik laboratorium akredytowanego,
  • umawianie i przeprowadzanie spotkań handlowych oraz instalacji produktów,
  • przygotowywanie dokumentacji handlowej i nadzór nad jej obiegiem.
Oczekiwania:
  • wykształcenie minimum średnie, preferowane techniczne,
  • ogólna wiedza techniczna i zamiłowanie do sprzedaży w segmencie B2B,
  • zdolności organizacyjne, interpersonalne i negocjacyjne,
  • prawo jazdy kategorii B posiadane od co najmniej 2 lat.
Co oferujemy:
  • umowę o pracę (nie umowę o dzieło) w uznanej firmie z branży technologicznej,
  • stabilne wieloletnie zatrudnienie z pełnym pakietem socjalnym,
  • atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • narzędzia pracy, w tym samochód służbowy,
  • dodatkowe benefity (karta MultiSport, ubezpieczenie na życie).