Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Back office specialist

Back office specialist

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego, mazowieckie / Ożarów Mazowiecki, 2024-03-19

Oferta przeniesiona archiwalna
Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego
Miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki
Numer: StPr/24/0199
OBOWIĄZKI:
Obsługa sprzedaży do krajów europy wschodniej, głównie nadbałtyckich.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Język: białoruski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: dobre radzenie sobie ze stresem
Uprawnienia: dobra organizacja pracy
Uprawnienia: obsługa komputera - pakiet programów Office

Wymagania inne:

praca w systemie SAP

Miejsce pracy:

Ożarów Mazowiecki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 8 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego