Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Business Development Director

Business Development Director

Kloepfel Global Sales , mazowieckie / Warszawa, 2021-01-12

Oferta przeniesiona archiwalna

Grupa Kloepfel zajmuje się wysoko wyspecjalizowanymi usługami dla biznesu oraz handlem. Siedziba firmy mieści się w Dusseldorf w Niemczech, natomiast nasze oddziały znajdują się m.in. w Polsce, na Słowacji, w Czechach czy Austrii.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko

Miejsce pracy: Warszawa
NASZE WYMAGANIA:
  • doświadczenie w przygotowywaniu biznes planów i analiza opłacalności projektów biznesowych,
  • doskonała umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • wykształcenie wyższe,
  • min. 5 lata doświadczenia na podobnym stanowisku lub doświadczenie zawodowe w sektorze prywatnym na stanowiskach pokrewnych,
  • dodatkowym atutem będą staże/doświadczenie w pracy dla firm z sektora private equity lub w bankach,
  • samodzielność, wysoka komunikatywność, zorientowanie na cel, sumienność.
ZADANIA:
  • realizacja inwestycji w imieniu inwestorów,
  • rozwój start-upów,
  • współpraca z partnerami zewnętrznymi,
  • zarządzanie zespołem projektowym,
  • przygotowywanie biznes planów,
  • analiza rynku pod kątem wyszukiwania kandydatów do przejęć,
  • analiza opłacalności projektów biznesowych dla niemieckiej grupy kapitałowej,
  • współpraca bezpośrednio z zarządem grupy,
  • dokonywanie analizy finansowej firmy, przygotowywanie raportów,
  • rekomendowanie rozwiązań, które służą do realizacji celów biznesowych,
OFERUJEMY:
  • preferowana umowa B2B, ewentualnie umowa zlecenie,
  • możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku,
  • wynagrodzenie: 10 000 pln netto,
  • system premiowy.