Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Buyer / Specjalista ds. zakupów

Buyer / Specjalista ds. zakupów

IS-Polska Sp. z o.o., dolnośląskie / Jawor, 2020-10-16

Oferta przeniesiona archiwalna

Jesteśmy jednym z zakładów międzynarodowej grupy IMR-Industrialesud zajmującej się produkcją i dystrybucją wyposażenia wnętrz samochodowych dla najbardziej prestiżowych producentów samochodów na świecie. W naszej fabryce w Jaworze produkujemy podsufitki samochodowe i dostarczamy je bezpośrednio dla takich firm jak Audi, BMW, Volvo, Porshe, Skoda, VW.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy pracowników do Działu Zakupów na stanowisko:

Miejsce pracy: Jawor

Twoje zadania
  • Ścisła współpraca z główną siedzibą firmy w zakresie realizacji strategii zakupowej spójnej z potrzebami strategicznymi firmy
  • Badanie oraz wybór nowych dostawców;
  • Odpowiedzialności za proces wyboru nowych dostawców
  • Analiza ofert, raportów i dokumentów związanych z procesem zakupowym
  • Negocjowanie umów z dostawcami i dystrybutorami
  • Poszukiwanie oraz wprowadzanie nowych materiałów
  • Optymalizacja procesu zakupu materiałów i produktów
  • Bieżące rozwiązywanie problemów związanych z realizacją zleceń
  • Analiza informacji rynkowych, prognoz i trendów na rynku
Nasze oczekiwania
  • Wykształcenie wyższe preferowane z zakresu materiałoznawstwa lub chemii;
  • Mile widziane doświadczenie, w nowocześnie zorganizowanych firmach w dziale zakupów lub w produkcji czy usługach badawczo-rozwojowych, preferowana branża motoryzacyjna;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego; dodatkowym atutem będzie znajomość języka włoskiego
  • Umiejętności komunikacyjne
  • Wielozadaniowość i dobra organizacja pracy
  • Doskonała obsługa pakietu MS Office
  • Niezbędna dyspozycyjność do podróży służbowych, w tym Polsce i zagranicą;
Oferujemy
  • Pracę w dużej i stabilnej firmie międzynarodowej
  • Opieka medyczna
  • Rozwój, pracę w dynamicznym i doświadczonym zespole międzynarodowym
  • Dobre warunki i przyjazną atmosferę pracy