Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Customer Service Support Specialist

Customer Service Support Specialist

Randstad Polska Sp. z o.o., mazowieckie / Warszawa, 2021-01-13

Oferta przeniesiona archiwalna
Warszawa

opis stanowiska

Lubisz pracę z ludźmi? Jesteś otwartą i komunikatywną osobą? Znasz języki obce? Chcesz podjąć się pracy w międzynarodowej firmie? Nie zwlekaj i aplikuj już teraz!

oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę
  • Stabilne zatrudnienie
  • Kartę multisport

zadania

  • Obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy
  • Telefoniczny i mailowy kontakt z klientem
  • Kontakt z zagranicznymi klientami

oczekujemy

  • Znajomości w stopniu komunikatywnym języka angielskiego i niemieckiego lub angielskiego i włoskiego (min. poziom B2)
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Dobrych umiejętności komunikacyjnych
  • Doświadczenie w pracy z klientem będzie dodatkowym atutem
  • Dyspozycyjności od zaraz
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47