Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Dedykowany Doradca Handlowy B2B

Dedykowany Doradca Handlowy B2B

P.G.D. Polska Sp. z o.o., wielkopolskie / , 2020-10-23

Oferta przeniesiona archiwalna

PGD POLSKA Sp. z o.o. – lider dystrybucji chemii gospodarczej ,profesjonalnych

artykułów higienicznych, środków czystości oraz sprzętu do sprzątania w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

Profesjonalne środki czystości, artykuły higieniczne i sprzęt do sprzątania

Obszar:

Województwa: Wielkopolskie, Dolnośląskie, Lubuskie, Kujawsko-Pomorskie, Pomorskie, Zachodnio -Pomorskie

Podstawowe obowiązki:

  • pozyskiwanie klientów HoReCa, przedsiębiorstwa, warsztaty, gabinety kosmetyczne/fryzjerskie, szkoły, Urzędy, itp.
  • podtrzymywanie współpracy i wsparcie merytoryczne dla klienta
  • negocjowanie warunków współpracy z klientami
  • tworzenie ofert przetargowych
  • przygotowywanie i realizacja planów sprzedażowych
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • monitorowanie rynku w zakresie popytu i podaży produktu
  • promowanie produktów firmy
  • monitorowanie działań konkurencji
  • przygotowywanie prezentacji, ofert handlowych oraz raportów
  • organizacja spotkań promocyjnych

Oferujemy:

  • przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje i rozwój osobisty
  • konkurencyjne wynagrodzenie, uzależnione od osiąganych wyników
  • niezbędne narzędzia pracy między innymi samochód i telefon

Jeżeli:

  • masz duszę handlowca
  • miałeś styczność z handlem z firmami, instytucjami
  • posiadasz doświadczenie w tworzeniu ofert przetargowych
  • masz silną motywację do osiągania celów i zarabiania pieniędzy
  • nie boisz się nowych wyzwań i lubisz rywalizację
  • jesteś osobą kreatywną i dobrze zorganizowaną
  • jesteś konsekwentny i skuteczny w działaniu
  • posiadasz prawo jazdy kat. B

i chcesz wzmocnić nasz zespół handlowy