Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Dermokonsultant / Dermokonsultantka

Dermokonsultant / Dermokonsultantka

Klient portalu Praca.pl, pomorskie / Gdańsk, 2020-11-10

Oferta przeniesiona archiwalna

Ogłoszenie numer: 3831015, z dnia 2020-11-10

Klient portalu Praca.pl

Miejsce pracy: pomorskie / Gdańsk

Opis stanowiska

  • Dobór odpowiednich dermokosmetyków w zależności od potrzeb Klienta
  • Realizacja celów sprzedażowych oraz regularne raportowanie
  • Obowiązki merchandisingowe (dbałość o zatowarowanie na półce, przestrzeganie zasad wyeksponowania towaru)

Wymagania

  • Posiadanie doświadczenia na stanowisku sprzedażowym/ konsultanta
  • Zainteresowanie Kosmetologią i podążanie za najnowszymi trendami
  • Łatwość w przyswajaniu wiedzy, otwartość i komunikatywność, wysoka kultura osobista
  • Nastawienie na współpracę i osiąganie wyznaczonych celów

Oferujemy

  • Umowę o pracę, stabilne zatrudnienie
  • Możliwość podniesienia kompetencji zawodowych
  • Benefity
  • Możliwość rozwoju osobistego