Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Doradca agrotechniczny do obsługi klientów strategicznych

Doradca agrotechniczny do obsługi klientów strategicznych

AGROLOK Sp. z o.o., zachodniopomorskie / , 2020-11-02

Oferta przeniesiona archiwalna

W związku z intensywnym rozwojem naszej firmy

zatrudnimy

praca na terenie województwa zamieszkania

Zadania:
  • doradztwo rolne w zakresie technologii uprawy roślin
  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji handlowych z klientami na podległym terenie
Oczekiwania:
  • wykształcenie min. średnie rolnicze
  • praktyczna znajomość technologii uprawy roślin
  • prawo jazdy kat. B
Zapewniamy:
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • udział w szkoleniach i konferencjach branżowych
  • samochód i inne narzędzia pracy
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przekazanych przeze mnie oraz zebranych w trakcie ewentualnych rozmów kwalifikacyjnych, w celu udziału w wybranej rekrutacji."
Jeśli wyrażają Państwo wolę, aby złożone przez Państwa CV/listy motywacyjne były wykorzystywane do kolejnych rekrutacji, prosimy o zawarcie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przekazanych przeze mnie oraz zebranych w trakcie ewentualnych rozmów kwalifikacyjnych, w celu udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

Informujemy, że Administratorem danych jest AGROLOK sp. z o.o. z siedzibą w Golubiu-Dobrzyniu przy ul. Dworcowej 4. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.