Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Doradca / Doradczyni Klienta Biznesowego

Doradca / Doradczyni Klienta Biznesowego

T-Mobile Polska S.A., pomorskie / Gdynia, 2024-03-03

Oferta przeniesiona archiwalna
Lokalizacja: Gdynia
Forma umowy: B2B
Etat: Pełny Etat
Rekrutacja zdalna

W T-Mobile wszyscy żyjemy w świecie magenta! Kolor ten jest nam bliski, bo oznacza wiarę w powodzenie podejmowanych działań, pewność siebie i wytrzymałość. Właśnie tacy jesteśmy jako zespół. Stawiamy na wymianę doświadczeń, zwinną pracę i szybko adaptujemy się do zmian!

Szukamy osoby, która posiada ponadprzeciętne zdolności interpersonalne, nie boi się wyzwań, skupia się na realizacji założonych celów :D
Zadania, które na Ciebie czekają:
  • Pozyskiwanie nowych Klientów biznesowych w zakresie usług mobilnych,
  • FIX i ICT
  • Realizacja założonych celów sprzedażowych
  • Dopasowywanie oferty
Wymagania:
  • Prowadzenie własnej działalności gospodarczej lub jej założenie (warunek konieczny)
  • Posiadanie prawa jazdy kategorii B i własnego samochodu (warunek konieczny)
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu i obsłudze Klientów Biznesowych
Oferujemy:
  • Dołączając do nas możesz liczyć na:
  • Elastyczność - dlatego oferujemy Ci możliwość pracy z  dowolnego miejsca w Polsce.
  • Samodzielność w wykonywaniu zadań, ale nie martw się, nie  zostaniesz pozostawiony/-a sam/-a sobie. Będziesz mieć dużą swobodę  w działaniu, a jeśli będziesz potrzebować pomocy - Kierownicy  sprzedaży zawsze chętnie Ci pomogą.
  • Umowę B2B
  • Bardzo atrakcyjny system prowizyjny uzależniony od wyników  sprzedażowych.
  • W okresie startowym gwarantujemy wsparcie w wysokości do 12 tysięcy  netto.
Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź naszą stronę www.magentateam.pl i  media społecznościowe (LinkedIn T-Mobile Polska i Facebook T-Mobile  Kariera), gdzie często opowiadamy o naszych projektach, inicjatywach i  możliwościach rozwoju w #MagentaTeam.
Jesteśmy T-Mobile! Jesteśmy firmą technologiczną, a naszym celem jest tworzenie innowacyjnych rozwiązań dla klientów indywidualnych i biznesowych.

W T-Mobile wszyscy żyjemy w świecie magenta! Kolor ten jest nam bliski, bo oznacza wiarę w powodzenie podejmowanych działań, pewność siebie i wytrzymałość. Właśnie tacy jesteśmy jako zespół.
W #Magentateam stawiamy na wymianę doświadczeń, zwinną pracę i szybko adaptujemy się do zmian!#Magentateam to jednak przede wszystkim mix różnych kompetencji i doświadczeń, osobowości, temperamentów i poglądów. Właśnie w tej różnorodności widzimy naszą największą siłę.