Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Doradca ds. nieruchomości

Doradca ds. nieruchomości

Investor Nieruchomości, mazowieckie / Warszawa, 2020-11-09

Oferta przeniesiona archiwalna

Ogłoszenie numer: 3856443, z dnia 2020-11-09

Investor Nieruchomości

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się sieci biur nieruchomości w Polsce. Od 17 lat świadczymy najwyższej jakości usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

Jeśli poszukujesz pracy o wysokim potencjale rozwojowo-zarobkowym, a przy okazji znasz lub chcesz poznać rynek nieruchomości wykorzystując swoje umiejętności sprzedażowe przy pracy z klientem, zapraszamy do Investor Nieruchomości - oddział Mokotów.

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Nr Ref.: 729 973 041

Opis stanowiska

  • pozyskiwanie i obsługę klientów,
  • przygotowywanie oferty handlowej,
  • prowadzenie negocjacji,
  • obsługę prawną nieruchomości.

Wymagania

  • odpowiedzialność za powierzone im zadania,
  • motywacja do pracy i determinacja w realizacji założonych celów,
  • komunikatywność i dyspozycyjność,
  • posiadanie zdolności do pracy w zespole i pod presją czasu,
  • osoby ceniące sobie elastyczny czas pracy,
  • mile widziane prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w pośrednictwie nieruchomościami ewentualnie w handlu, sprzedaży oraz marketingu.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • naukę i wsparcie merytoryczne,
  • dynamiczną ścieżkę kariery z możliwością awansu,
  • wyjazdy integracyjne,
  • niezbędne narzędzia pracy a dla najlepszych także-samochód,
  • przyjazną atmosferę w miejscu pracy,
  • pyszną kawę.