Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Doradca ds. Sprzedaży Części i Usług Serwisowych

Doradca ds. Sprzedaży Części i Usług Serwisowych

Grupa DBK, mazowieckie / Ostrołęka, Święcice, 2020-10-09

Oferta przeniesiona archiwalna

Grupa Kapitałowa DBK, największy w Polsce dostawca produktów i usług dla branży TSL, lider sprzedaży pojazdów ciężarowych oraz sieci serwisów na terenie całego kraju, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Ostrołęka, Święcice
Opis stanowiska:
  • Obsługa klienta i sprzedaż części zamiennych
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
  • Dobór części zamiennych naprawianych pojazdów ciężarowych
  • Sporządzanie ofert handlowych i zamówień
  • Nadzorowanie jakości i terminowości dostaw części
  • Monitorowanie i analiza rynku części zamiennych
  • Współpraca z działem serwisu
Od kandydata oczekujemy:
  • Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku pracy
  • Dobrej organizacji pracy własnej i samodzielności w działaniu
  • Znajomości branży motoryzacyjnej i rynku części zamiennych
  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • Dobrej znajomości obsługi komputera - pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność doboru części do marek pojazdów ciężarowych – będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Możliwość zdobywania doświadczenia i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Rozwój zawodowy - szkolenia autoryzowanych marek
  • Przyjazną atmosferę pracy w zintegrowanym zespole