Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Doradca ds. sprzedaży motocykli BMW

Doradca ds. sprzedaży motocykli BMW

Auto Fus Group, podlaskie / Białystok, 2020-10-26

Oferta przeniesiona archiwalna

Ogłoszenie numer: 3837915, z dnia 2020-10-26

Renomowana firma motoryzacyjna w Białymstoku poszukuje Kandydata / Kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: podlaskie / Białystok

Opis stanowiska

  • Sprzedaż motocykli i akcesoriów marki BMW,
  • Aktywne pozyskiwanie i budowa trwałych relacji z nowymi klientami,
  • Rozwój pozytywnych relacji biznesowych z dotychczasowymi partnerami,
  • Prowadzenie negocjacji i sporządzanie ofert handlowych.

Wymagania

  • Pasja do motocykli, znajomość środowiska motocyklowego,
  • Doświadczenie w sprzedaży będzie dodatkowym atutem,
  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Determinacja oraz umiejętność budowania trwałych relacji biznesowych,
  • Orientacja na osiąganie celów,
  • Znajomość obsługi komputera,
  • Prawo jazdy kat. A i B.

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Specjalistyczne szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe.