Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Doradca ds. Sprzedaży Samochodów

Doradca ds. Sprzedaży Samochodów

Praca.pl Sp. z o.o., pomorskie / Gdańsk, 2024-03-01

Oferta przeniesiona archiwalna

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Miejsce pracy: Gdańsk
Zakres obowiązków:
  • Obsługa klientów, sprzedaż nowych samochodów
  • Aktywne pozyskiwanie klientów i analiza rynku
  • Realizacja celów sprzedażowych i strategii handlowej
Wymagania:
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Średnie wykształcenie (minimum)
  • Dobrze rozwinięte umiejętności organizacyjne i orientacja na wyniki
  • Zdolność samodzielnej pracy i skupienie na potrzebach klientów
  • Znajomość rynku motoryzacyjnego będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę, pełny etat)
  • Rozwój zawodowy i szkolenia
  • Konkurencyjne wynagrodzenie plus pakiety medyczne
  • Przyjazne środowisko pracy