Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Doradca Energetyczny ds. Fotowoltaiki

Doradca Energetyczny ds. Fotowoltaiki

ARINEA Sp. z o.o., pomorskie / Gdańsk, Gdynia, 2020-10-22

Oferta przeniesiona archiwalna

Ogłoszenie numer: 3794223, z dnia 2020-10-22

ARINEA łączy ludzi kochających wyzwania i ceniących ponad wszystko rodzinną atmosferę w firmie. Naszą misją jest wdrażanie nowych technologii do życia codziennego. Fotowoltaika, stacje ładowania samochodów  elektrycznych, magazyny energii to są kierunki, w które podąża świat, a w których ARINEA jest liderem w Polsce.  Doradzamy, projektujemy, instalujemy - Wierzymy, że czynimy świat lepszym.

Miejsce pracy: pomorskie / Gdańsk, Gdynia

Opis stanowiska

Jeżeli jesteś osobą komunikatywną, chętnie nawiązującą kontakty oraz otwartą na nowe wyzwania i chcesz pracować w otoczeniu takich właśnie ludzi - dołącz do naszego Zespołu!

Wymagania

Dlaczego ty?

  • Jesteś gotowy na nowe wyzwania w najszybciej rozwijającej się branży
  • Wiesz, że sprzedaż to dialog i fachowe doradztwo
  • Wiesz, że troska o Klienta to nasz wspólny sukces
  • Wiesz, że swoją codzienną pracą masz wpływ na wzrost wynagrodzenia
  • Lubisz pracować aktywnie i nieszablonowo widząc wspólny cel
  • Realizujesz swoje pasje w życiu prywatnym
  • Masz doświadczenie w sprzedaży fotowoltaiki

Oferujemy

Dlaczego my?

  • Jesteśmy liderem w branży mikroinstalacji fotowoltaicznych w Polsce
  • Sprzedajemy innowacyjne produkty
  • Zapewniamy Doradcom Energetycznym spotkania z Klientami w całej Polsce
  • Zapewniamy Doradcom Energetycznym szkolenia i  pełne wsparcie techniczne
  • Płacimy najlepiej na rynku za realizację celów
  • Zapewniamy niezbędne narzędzia pracy

Brzmi dobrze? Nie trać czasu!