Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Doradca handlowy (branża weterynaryjna)

Doradca handlowy (branża weterynaryjna)

DEKRA Praca Sp. z o.o., mazowieckie / Warszawa, 2020-12-15

Oferta przeniesiona archiwalna

DEKRA Praca jest spółką należącą do holdingu DEKRA AG - lidera usług personalnych na terenie Europy. Nasza działalność koncentruje się na terenie Polski, pośrednicząc w pozyskiwaniu pracowników i oferując szeroko pojęte usługi z zakresu doradztwa personalnego, stałej rekrutacji i pracy tymczasowej.

DEKRA Praca jest zarejestrowaną Agencją Zatrudnienia. Certyfikat nr 8194

Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr Ref.: PH/11/2020

Zadania:

  • Utrzymywanie i rozwijanie współpracy handlowej z istniejącymi klientami na terenie Warszawy i okolic
  • Aktywne pozyskiwanie Klientów
  • Dbanie o wizerunek i właściwą ekspozycję produktów zgodnie ze standardami firmy
  • Monitorowanie i raportowanie wyników sprzedaży
  • Stosowanie procedury reklamacyjnej dotyczącej produktów firmy
  • Utrzymywanie relacji z klientami w oparciu o systematyczne wizyty (obsługa klientów – lekarzy weterynarii – kontakt bezpośredni)

Wymagania:

  • Doświadczenie min. 1 rok (mile widziana branża weterynaryjna, medyczna, farmaceutyczna)
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i gotowość do pracy w terenie
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość branży weterynaryjnej będzie dodatkowym atutem
  • Dynamizm i wytrwałość w dążeniu do celów oraz samodzielność w ich realizacji
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji i umiejętność wyznaczania priorytetów

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód)
  • Miłą i przyjazną atmosferę w pracy
  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Możliwość opieki medycznej oraz pakietu Multisport

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DEKRA Praca Sp. z o.o. zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Administratorem danych jest Dekra Praca sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, 30-644, ul. Puszkarska 9. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.