Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Doradca Handlowy

Doradca Handlowy

J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o., wielkopolskie / , 2020-12-25

Oferta przeniesiona archiwalna

J.S. HAMILTON POLAND Sp. z o.o. (www.hamilton.com.pl)
jest największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie badań
ekspertyz jakościowych i szkoleń, dysponującą siecią laboratoriów analitycznych

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydata na stanowisko:

Teren pracy: województwo wielkopolskie i mazowieckie

Główne zadania:
  • realizacja celów sprzedażowych poprzez utrzymanie długoterminowej, opartej na najwyższej jakości, współpracy J.S. Hamilton Klientami z branży żywnościowej w zakresie badań produktów
  • pozyskiwanie nowych Klientów do Branży Badań Laboratoryjnych Żywności oraz budowanie i utrzymywanie relacji handlowych z obecnymi Klientami
  • przygotowywanie ofert i doradztwo
  • raportowanie do przełożonych o wynikach oraz zauważonych trendach rynkowych
Oczekiwania wobec kandydatów:
  • wykształcenie kierunkowe: biologia, biotechnologia, żywienie człowieka, chemia lub pokrewne
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • biegłość w obsłudze komputera i pracy z Word, Excel i Outlook
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na stanowisku związanym ze sprzedażą lub/i w sektorze laboratoryjnym
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
Nasza oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z wypłatą na czas
  • transparentny system premiowania
  • narzędzia pracy (laptop, telefon) z możliwością korzystania do celów prywatnych
  • opieka medyczna w Medicover
  • ubezpieczenie grupowe
  • benefity w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych