Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Doradca klienta dla Zalando Lounge z językiem czeskim

Doradca klienta dla Zalando Lounge z językiem czeskim

Competence Call Center Sp. z o.o., pomorskie / Gdańsk, 2020-12-03

Oferta przeniesiona archiwalna

Moda to twoja pasja? Interesują Cię znane marki z najwyższej półki? Jeśli jesteś komunikatywny i otwarty na rozmowy telefoniczne oraz kontakt pisemny z klientami, mamy dla Ciebie idealną pracę.

Zespół naszej lokalizacji Gdańsk poszukuje aktualnie osób na stanowisko

Miejsce pracy: Gdańsk

Praca na czas określony styczeń-marzec

Twoje zadania:
  • Doradztwo i obsługa, jako pierwsza linia pomocy dla klientów
  • Odpowiadanie na wszystkie pytania dotyczące procesu zamawiania
  • Zarządzanie komunikacją z klientami za pośrednictwem różnych kanałów, takich jak telefon lub mail
  • Wprowadzanie danych klienta do systemu
Twój profil:
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • Bardzo dobra znajomość języka czeskiego
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta w contact center
  • Znajomość popularnych aplikacji komputerowych i internetowych
  • Zainteresowanie modą, również w obszarze produktowym
  • Dyspozycyjność, elastyczność, niezawodność i umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o umowę zlecenia
  • Możliwość współpracy z wiodącymi partnerami w biznesie
  • Kompleksowe szkolenie produktowe i intensywne wdrożenie
  • Elastyczne planowanie grafiku dla zapewnienia równowagi między życiem zawodowym a prywatnym
  • Bardzo dobre połączenie z komunikacją miejską ze względu na lokalizację
  • Nowoczesne biuro w kompleksie Olivia Business Centre z nowoczesnymi miejscami pracy, jak i darmowymi napojami i owocami
  • Prywatna opieka medyczna i zniżka na siłownię