Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Doradca klienta- doradca ds.rozliczeń i pomiarów

Doradca klienta- doradca ds.rozliczeń i pomiarów

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie, śląskie / Częstochowa, 2020-09-29

Oferta przeniesiona archiwalna
Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/20/1749
OBOWIĄZKI:

projektowanie,sporządzanie kosztorysów ,ofert, wizualizacji wykonywanie pomiarów oraz raportów z pomiarów instalacji fotowoltanicznej,sporządzanie monitoringów układów pomiarowychi raportów z monitoringów układów pomiarowych i raportów z monitoringów z zaleceniami,prowadzenie dokumentacji magazynowej,prowadzenie ewidencji faktur,tworzenie dokumentów księgowych spółki

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

sprawna obsługa komputera

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie