Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Doradca Klienta - Dział Paneli i Rolet

Doradca Klienta - Dział Paneli i Rolet

SEWERA POLSKA CHEMIA Ireneusz Wolak, małopolskie / Oświęcim, 2024-03-22

Oferta przeniesiona archiwalna
DOBROMIR to nowoczesny sklep z sektora „DOM i OGRÓD” działający od 2003r. Oferujemy materiały budowlane, artykuły do majsterkowania, wystroju wnętrz i ogrodnictwa. Charakteryzuje Nas profesjonalne podejście do klienta oraz pozytywna atmosfera w pracy, dzięki czemu tworzymy zgrany zespół.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Oświęcim
Nr ref.: 530/DK/DBR
Opis stanowiska:
  • kompleksowa i profesjonalna obsługa Klientów na Dziale Paneli i Dziale Rolet
  • budowanie wizerunku firmy,
  • dbałość o właściwą ekspozycję powierzonych towarów,
  • bieżące doskonalenie swoich umiejętności i wiedzy w zakresie oferowanego asortymentu.
Forma zatrudnienia
  • pełny etat
Wymagania:
  • minimum średnie wykształcenie,
  • doświadczenie handlowe lub związane z doradztwem/obsługa klienta,
  • zapał do pracy oraz otwartość do przyswajania nowej wiedzy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • wysoka kultura osobista.
  • Mile widziane: dodatkowym atutem będzie znajomość branży, lecz jeśli jej nie znasz chętnie wszystkiego Cię nauczymy.
Oferujemy:
  • stałe i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie plus system premii,
  • ciekawą i różnorodną pracę, pełną wyzwań i niestandardowych sytuacji,
  • bieżące wsparcie ze strony doświadczonego zespołu,
  • pracę stacjonarną w atmosferze współpracy, w młodym i energicznym zespole.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Oferty pracy nie zawierające powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Sewera Polska Chemia Ireneusz Wolak z siedzibą w Katowicach, ul. Kościuszki 326,
2) kontakt z Administratorem Danych – rodo@sewera.pl
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.,
4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą Adminstratora przez okres rekrutacji jednak nie dłużej niż do 6 miesięcy od dnia wygaśnięcia ogłoszenia,
5) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody,
6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego,
7) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.