Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Doradca Klienta / Kosztorysant

Doradca Klienta / Kosztorysant

Lastar Sp. z o.o., pomorskie / Wejherowo, 2020-10-22

Oferta przeniesiona archiwalna

Nasza firma zajmuję się produkcją i sprzedażą mebli na wymiar. Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie w pierwszym etapie tworzenie polityki i struktury sprzedaży oraz opracowanie wraz z agencją marketingową kierunków i celów sprzedażowych.

W  związku z rozwojem Zakładu Stolarsko – Meblowego zatrudnimy osobę na stanowisko

Miejsce pracy: Wejherowo
OBOWIĄZKI
  • doradztwo i dbałość o zapewnienie wysokiego standardu obsługi Klienta
  • realizacja powierzonych zadań
  • praca na programach projektowych dla mebli
  • pomiary i wyceny projektów
WYMAGANIA
  • wysoki poziom kultury osobistej, życzliwość, uprzejmość
  • znajomość programów projektowych w branży meble
  • doświadczenie w bezpośredniej obsłudze Klienta
  • możliwość dopasowania godzin pracy do potrzeb firmy
  • mile widziana znajomość branży meblowej i aktualnych trendów
  • silna motywacja na sprzedaż i na wartości dodane
  • prawo jazdy kat. B
OFERUJEMY
  • pracę w stabilnej firmie z przyjazną atmosferą pracy
  • wynagrodzenie zasadnicze oraz motywacyjny system premiowania
  • po okresie próbnym zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełny etat
Tak jak Ty kochamy naturę!