Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Doradca klienta / Projektant

Doradca klienta / Projektant

Mebel RUST, małopolskie / Kraków, 2020-10-14

Oferta przeniesiona archiwalna

Ogłoszenie numer: 3732357, z dnia 2020-10-14

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Firma Mebel Rust to czołowy producent kuchennych mebli klasy Premium w Polsce. Innowacyjna polska marka posiadająca nowoczesny zakład produkcyjny na Śląsku, własne laboratorium innowacji i kontroli jakości, zespół projektowy RUST DESIGN Studio, własną sieć salonów sprzedaży i zespołów montażowych. RUST jest również producentem i wyłącznym dystrybutorem w Polsce szwajcarskiej marki KITCHOO oferującej mikro kuchnie. Swoje produkty firma prezentowała na targach EuroCucina 2016 w Mediolanie, KBIS w Las Vegas (2016), Orlando (2017) i K+B Londynie (2017). Obecnie firma sprzedaje swoje produkty w Europie, USA, na Bliskim Wschodzie i w Afryce.

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

  • pozyskiwanie nowych klientów
  • projektowanie wnętrz kuchennych
  • realizacja planów sprzedażowych
  • prezentacja oferty i produktów firmy
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania

  • znajomość środowiska CAD - Cad Kuchnie lub innych programów do projektowania
  • sukcesy w osiąganiu wyników sprzedażowych
  • łatwość w nawiązywaniu i podtrzymywaniu relacji z klientem
  • doświadczenie w sprzedaży
  • entuzjazm
  • zaangażowanie
  • umiejętność współpracy w zespole
  • umiejętności negocjacyjne
  • znajomość technik sprzedaży
  • asertywność
  • wykształcenie minimum średnie
  • samodzielna organizacja pracy
  • znajomość branży meblowej będzie dodatkowym atutem
  • język angielski mile widziany
  • prawo jazdy

Oferujemy

  • możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub działalność gospodarczą
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • motywacyjny system wynagrodzeń (podstawa + premia)
  • pakiet szkoleń produktowych i sprzedażowe
  • dobrą atmosferę pracy w młodym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • wiedzę z zakresu designu
  • bardzo dobre warunki pracy i stabilność zatrudnienia