Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Doradca Klienta w niemieckojęzycznym sklepie internetowym

Doradca Klienta w niemieckojęzycznym sklepie internetowym

Grupa Inter Cars, mazowieckie / Warszawa, 2020-11-16

Oferta przeniesiona archiwalna

Inter Cars S.A. to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo - Wschodniej. Oferuje najszerszy asortyment części samochodowych w Europie Wschodniej.

Obecnie poszukujemy zmotywowanych kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska:

  • Obsługa klientów niemieckojęzycznych w zakresie sprzedaży
  • Pomoc w korzystaniu z oferty sklepu internetowego
  • Informowanie klientów o dostępnej ofercie handlowej firmy oraz o aktualnych promocjach
  • Wykonywanie tłumaczeń tekstów ogólnych i technicznych z języka polskiego na język niemiecki
  • Analizy cen konkurencji
  • Wykonywanie dedykowanych zadań, dotyczących obsługi partnerskich platform sprzedaży takich, jak Ebay, Amazon, Daparto, etc.

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • Bardzo dobre umiejętności obsługi komputera (MS Office)
  • Umiejętność współdziałania w zespole
  • Wysoka kultura osobista
Oferujemy:
  • Pasjonującą, wciągającą i pozbawioną monotonii pracę w nowoczesnej, dużej firmie
  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) i wysokie standardy pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Przyjazne i nowoczesne środowisko pracy oraz młodą duchem atmosferę w firmie
  • Szkolenia sprzedażowe i produktowe
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Biuro zaraz przy lini Metro Młociny