Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Doradca Klienta w Salonie Optycznym​

Doradca Klienta w Salonie Optycznym​

Lynx, mazowieckie / Łomianki, ul. Brukowa 25, 2024-04-09

W Lynx Optique cenimy sobie tradycję i mamy ogromne doświadczenie w branży optycznej. Współpracujemy z najbardziej renomowanymi producentami soczewek korekcyjnych i kontaktowych oraz liderami wśród światowych marek opraw.
Miejsce pracy: Łomianki, ul. Brukowa 25
Nasze wymagania:
  • Doświadczenia w obszarze obsługi klienta i sprzedaży w branży optycznej,
  • Zainteresowanie obszarem stylizacji okularowej, zmysł estetyczny,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B1,
  • Zorientowanie na przeprowadzenie obsługi klientów zgodnie z najwyższym standardem,
  • Gotowość do doskonalenia swoich kompetencji,
  • Umiejętność efektywnej współpracy z całym zespołem.
Twój zakres obowiązków:
  • Kompleksowa opieka procesu obsługi, zadbanie o najlepsze doświadczenia klienta,
  • Sprzedaż produktów z oferty,
  • Doradztwo klientom w zakresie doboru opraw oraz dopasowaniu odpowiedniego typu soczewek korekcyjnych,
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z zamówieniami klientów,
  • Dbałość o estetyczny wygląd i ekspozycję towarów w salonie,
  • Udział w szkoleniach produktowych i kompetencyjnych, tak aby oferować naszym klientom wsparcie zgodnie z najwyższym standardem,
  • Konsultacje z optometrystami, wspólne szukanie najlepszych rozwiązań optycznych dla klientów,
  • Dzielenie się swoimi pomysłami na usprawnienia i rozwój salonu oraz sieci.
To oferujemy:
  • Elastyczną formułę zatrudnienia - umowa o pracę lub umowę zlecenie.
  • Godziny pracy, które pozwolą Ci pogodzić obowiązki zawodowe i życie prywatne,
  • Określona ścieżka kariery w wskazaniem konkretnych etapów i zakresu wsparcia,
  • Możliwość rozwoju kompetencji poprzez rozbudowany program szkoleń sprzedażowych, produktowych i stylizacyjnych,
  • Praca z najwyższej jakości asortymentem i zgodnie z najlepszymi rynkowymi standardami,
  • System premiowy, doceniający zaangażowanie, zarówno w zakresie realizowanych wyników, jak i wkładu w rozwój naszej oferty,
  • W pełni finansowana prywatna opieka medyczna wraz z pakietem sportowym,
  • Dofinansowanie platformy benefitowej - preferencyjne ceny biletów do kina, teatru lub karty zakupowe oraz zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover.