Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Doradca klienta z j. angielskim

Doradca klienta z j. angielskim

Praca.pl Sp. z o.o., lubuskie / Zielona Góra, 2024-03-30

Miejsce pracy: Zielona Góra
Opis stanowiska:
  • Obsługa klientów indywidualnych i biznesowych w języku polskim i angielskim,
  • Udzielanie informacji o produktach i usługach firmy,
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami,
  • Rozwiązywanie pojawiających się problemów i wątpliwości klientów,
  • Wprowadzanie danych do systemu CRM.
Wymagania:
  • Biegła znajomość języka angielskiego (min. poziom B2/C1),
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
  • Orientacja na potrzeby klienta,
  • Samodzielność i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • Obsługa komputera i pakietu MS Office,
  • Doświadczenie w obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem,
Oferujemy:
  • Umowę o pracę w stabilnej firmie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym,
  • Pakiet benefitów (karta sportowa, ubezpieczenie zdrowotne, etc.),
  • Możliwości rozwoju i awansu w strukturach firmy,
  • Pracę w przyjaznym i wspierającym zespole.