Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Doradca Klienta Zamożnego [rekrutacja online]

Doradca Klienta Zamożnego [rekrutacja online]

Aragonit Asset Management Sàrl , dolnośląskie / , 2020-10-22

Oferta przeniesiona archiwalna

Ogłoszenie numer: 3767520, z dnia 2020-10-22

Aragonit Asset Management Sàrl

Naszą misją jest budowanie trwałych relacji partnerskich z naszymi Klientami poprzez przekraczanie ich oczekiwań dotyczących wyników naszej usługi inwestycyjnej.
Jeśli budujesz podobne relacje z własnymi Klientami, nie zwlekaj! Dołącz do nas!
Aragonit Asset Management to niezależny szwajcarski zarządca aktywów, oferujący rozwiązania i usługi inwestycyjne inwestorom na całym świecie, zapewniając wszystkim najwyższą jakość usług.
W związku z rozwojem firmy szukamy osób z doświadczeniem w sprzedaży różnych usług finansowych.

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

  • Skuteczne, aktywne, samodzielne pozyskiwanie Klientów, dzięki wykorzystaniu własnego portfela Klientów.
  • Prezentowanie usługi asset management.
  • Dbanie o wizerunek firmy.

Wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w bezpośredniej obsłudze Klienta Premium/Zamożnego/VIP.
  • Niezbędne - posiadanie własnego portfela Klientów.
  • Umiejętność koncentracji na Kliencie, w tym budowania zaufania i wysokiej jakości obsługi w długiej perspektywie czasu.
  • Umiejętność jasnego przedstawienia oferty i dostosowania jej do indywidualnych potrzeb Klienta.
  • Dobra znajomość zagadnień związanych z rynkami finansowymi.
  • Motywacja, samodzielność i chęć rozwoju.

Oferujemy

  • Bardzo atrakcyjny system wynagrodzeń: prowizja za każdą umowę z Klientem, naliczana od uzyskanego wolumenu sprzedaży, dzięki temu należna jest za każdy pozyskany kontrakt.
  • Brak zakazu konkurencji. Dzięki temu możesz współpracować z innymi podmiotami. Jeśli na co dzień pracujesz w innej instytucji, możesz w niej pozostać i jednocześnie nawiązać współpracę z nami.
  • Niezależność oraz swobodę planowania własnej pracy.