Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Doradca klienta

Doradca klienta

Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli, podkarpackie / Stalowa Wola, 2020-09-29

Oferta przeniesiona archiwalna
Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli
Miejsce pracy: Stalowa Wola
Numer: StPr/20/0599
OBOWIĄZKI:

Prezentacja i sprzedaż dostępnych usług turystycznych oraz kompleksowa obsługa i budowanie trwałych relacji z klientami firmy.

WARUNKI PRACY:

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, brak

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie minimum średnie, dużym atutem moga być ukończone studia językowe. Wymagana podstawowa wiedza geograficzna, zainteresowanie podróżami, łatwość nawiązywania kontaktów, komunikatywność, dyspozycyjność, gotowość do podnoszenia kwalifikacji, biegła znajomość języka angielskiego, mile widziany j.francuski - podstawowy.

Miejsce pracy:

Stalowa Wola

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli