Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Doradca klienta

Doradca klienta

Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach, pomorskie / Kartuzy, 2020-10-06

Oferta przeniesiona archiwalna
Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach
Miejsce pracy: Kartuzy
Numer: StPr/20/1169
OBOWIĄZKI:
Zapoznanie się z zasadami pracy. Przygotowanie matreiałów reklamowych. Zapoznanie sie z ofertami produków ubezpieczeniowych oferowanych przez firmę.Analiza potrzeb ubezpieczeniowych klienta.Pomoc w opracowaniu oferty finansowej dla klientów.Zapoznanie się z systemami programowymi.Sporządządzanie i kompletowanie dokumentacji niezbędnej do zawarcia transakcji.Pozyskiwanie nowych klientów.Dbanie o dobre relacje z obecnymi klientami.Pozostałe czynności związane z dobrą organizacją pracy w firmie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: komunikatywnośc
Uprawnienia: dobra organizacja pracy własnej i biura

Miejsce pracy:

Kartuzy

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach