Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Doradca Klienta

Doradca Klienta

Action S.A., pomorskie / Gdynia, 2020-10-21

Oferta przeniesiona archiwalna
Miejsce pracy: Gdynia
Opis stanowiska:
  • Prowadzenie aktywnych działań sprzedażowych do Klienta indywidualnego
  • Rozpoznawanie potrzeb Klientów, a także doradztwo w zakresie produktów oferowanych przez firmę
  • Przygotowywanie dokumentów sprzedażowych
  • Budowanie pozytywnego wizerunku w zakresie produktów i usług
  • Prowadzenie akcji promocyjnych na powierzonym terenie
  • Dbanie o wygląd i wystrój miejsca pracy
Wymagania:
  • Wysoka motywacja i zaangażowanie w pracę
  • Otwartość na szybkie zdobywanie wiedzy
  • Życzliwość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
  • Sumienność, uczciwość
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy
Oferujemy:
  • Profesjonalne szkolenie wstępne, produktowe i kompetencyjne
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwości zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego
  • Systemy premiowe uzależnione od: obrotu, sprzedaży komplementarnej i od sprzedaży Activejet
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na życie
  • Kartę Multi Sport