Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Doradca klienta

Doradca klienta

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej, śląskie / Dąbrowa Górnicza, 2020-12-21

Oferta przeniesiona archiwalna
Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Numer: StPr/20/1053
OBOWIĄZKI:

Osoba odpowiedzialna będzie za bezpośrednie kontakty z klientami, będzie nadzorować umawianie spotkań z klientami, zarządzać relacją z klientem. Osoba będzie odpowiedzialna za pracę biura oraz za archiwizację dokumentów zgodnych z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, brak
Uprawnienia: rzetelność
Uprawnienia: obsługa komputera
Uprawnienia: komunikatywność
Uprawnienia: znajomość pakietu MS Office
Uprawnienia: skrupulatność

Wymagania inne:

Oferta dla osób powyżej 30 roku życia RPO

Miejsce pracy:

Dąbrowa Górnicza

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej