Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Doradca klienta

Doradca klienta

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie, łódzkie / Szczecin (pow. brzeziński, gm. Dmosin), Szczecin, 2024-03-12

Oferta przeniesiona archiwalna
Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie
Miejsce pracy: Szczecin (pow. brzeziński, gm. Dmosin), Szczecin
Numer: StPr/24/0426
OBOWIĄZKI:
Staż z FEPZ na okres 3 miesięcy dla osób bezrobotnych w przedziale wiekowym od 18 do 30 roku życia.DEKLARACJA ZATRUDNIENIA PO ZAKOŃCZENIU STAŻ: etatuMIEJSCE ODBYWANIA STAŻU I ZGŁASZANIA KANDYDATÓW: ul. Łukasińskiego 110 DGODZ.PR.: 10:00-18:00 WYMAGANIA ORGANIZATORA: wykształcenie średnie Program stażu:- zapoznanie się z codzienną obsługą salonu optycznego- nauka w zakresie stosowanych na rynku opraw i soczewek okularowych - nauka promowania klientowi świadczonych usług optycznych - nauka komputerowej ewidencji klientów salonu optycznego - nauka doboru soczewek i opraw okularowych na podstawie recepty- nauka przyjmowania i rozpatrywania reklamacji od klientów- nauka współpracy z przedstawicielami handlowymi dostarczającymi wyroby optyczne
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Szczecin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie