Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Doradca Klienta

Doradca Klienta

Adreams M. Smerda Sp.k., podkarpackie / Krosno, 2024-04-03

Miejsce pracy: Krosno

Hej! Co będziesz robić w najbliższym czasie?

A może chcesz zarobić i zdobyć doświadczenie w branży RTV/AGD/IT?

Świetnie się składa, bo właśnie szukamy Doradcy Klienta. Nie musisz mieć doświadczenia, wystarczą chęci i pozytywne nastawienie!

Zapewnimy Ci:
  • umowę zlecenie
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • wiedzę na temat handlu w branży RTV/AGD/IT
Twoje zadania:
  • sprzedaż produktów i usług zgodnie ze strategią i standardami firmy
  • zapewnienie Klientom informacji na temat bieżącej oferty i promocji
  • dbanie o najwyższą jakość obsługi

A może spodoba Ci się ta praca i zostaniesz z nami na dłużej?

Spróbuj!

Administratorem Twoich danych jest spółka TERG Spółka Akcyjna. Mamy siedzibę w Złotowie przy ulicy Za dworcem 1D. Twoje dane przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji. Masz prawo w każdym czasie wycofać swoją aplikację pisząc e-mail na adres praca@me.pl. Tutaj dowiedz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.