Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Doradca Serwisowy ds. blacharsko lakierniczych

Doradca Serwisowy ds. blacharsko lakierniczych

CHYLIŃSCY Sp. z o.o., mazowieckie / Warszawa, 2020-11-11

Oferta przeniesiona archiwalna

Ogłoszenie numer: 3831807, z dnia 2020-11-11

Autoryzowana Stacja Obsługi samochodów VW Chylińscy poszukuje:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Obsługa Klienta serwisu blacharsko – lakierniczego oraz przyjmowanie aut do naprawy
  • Realizacja planów zadaniowych
  • Przestrzeganie wysokich standardów i jakości obsługi Klienta
  • Identyfikowanie oczekiwań i potrzeb Klienta
  • Fakturowanie napraw.
  • Nadzór, nad jakością dokumentacji
  • Kontrola jakości wykonywanych napraw

Wymagania

  • Min. 1 rok doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wysoka kultura osobista
  • Gruntowna znajomość rynku towarzystw ubezpieczeniowych
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z likwidacją szkód komunikacyjnych
  • Nastawienie na osiągnięcie celów i realizacji zadań
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Stabilność zatrudnienia
  • Pracę w dynamicznym zespole
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Pracę w marce będącej liderem rynku samochodowego