Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Doradca Serwisowy ds. Likwidacji Szkód Komunikacyjnych

Doradca Serwisowy ds. Likwidacji Szkód Komunikacyjnych

Auto Fus T. Fus Sp.j., podlaskie / Białystok, 2021-01-07

Oferta przeniesiona archiwalna

Ogłoszenie numer: 4107115, z dnia 2021-01-07

Renomowana firma motoryzacyjna w Białymstoku poszukuje Kandydata / Kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: podlaskie / Białystok

Opis stanowiska

  • Przyjmowanie zgłoszeń szkód komunikacyjnych
  • Kompletowanie dokumentacji niezbędnej do likwidacji szkód
  • Obsługę szkód komunikacyjnych na platformach towarzystw ubezpieczeniowych
  • Profesjonalną obsługę Klientów zgodnie ze standardami
  • Bieżące monitorowanie i raportowanie wskaźników w obszarze szkód komunikacyjnych

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z likwidacją szkód komunikacyjnych
  • Zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Znajomość technologii napraw blacharsko- lakierniczych i zasad kosztorysowania
  • Biegła obsługa pakietu MS Office
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • Pracę w znanej, rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę
  • Profesjonalny cykl szkoleń, możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole