Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Doradca Serwisowy - Pracownik Biura Obsługi Klienta

Doradca Serwisowy - Pracownik Biura Obsługi Klienta

TT-THERMO KING SP. Z O.O., mazowieckie / Gręzów (k. Siedlec), 2020-10-20

Oferta przeniesiona archiwalna

Ogłoszenie numer: 3755097, z dnia 2020-10-20

Do naszego Serwisu w Siedlcach poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Gręzów (k. Siedlec)

Opis stanowiska

  • Przyjmowanie zleceń i awizacji napraw
  • Wprowadzanie zleceń do systemu komputerowego
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne do magazynu
  • Pomoc w gospodarce magazynowej i sprzedaż części zamiennych
  • Bieżąca obsługa klienta
  • Utrzymywanie i budowanie długotrwałych relacji z klientem

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe/średnie techniczne
  • Biegła obsługa komputera z umiejętnością stosowania podstawowych programów narzędziowych
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Zdolności interpersonalne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość branży transportu drogowego lub znajomość pracy serwisu będzie dodatkowym atutem
  • Zamieszkanie w bliskiej okolicy będzie dodatkowym atutem
  • Czynna znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę z systemem wynagradzania powiązanym z wynikami podległej jednostki
  • Narzędzia pracy
  • Cykl szkoleń produktowych i technicznych
  • Pracę w prężnym zespole, pod szyldem uznanej międzynarodowej marki
  • Pakiet medyczny