Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Doradca Serwisowy, pracownik Biura Obsługi Klienta

Doradca Serwisowy, pracownik Biura Obsługi Klienta

SILTRUCK Sp. z o.o., opolskie / Opole, 2020-11-01

Oferta przeniesiona archiwalna

Poszukujemy pracownika biurowego do Biura Obsługi Klienta w autoryzowanym serwisie samochodowym.

Miejsce pracy: Opole
Zakres obowiązków:
  • Obsługa klientów serwisu samochodowego;
  • Wstępne diagnozowanie usterek;
  • Wystawianie dokumentów sprzedaży;
  • Planowanie pracy warsztatu i obsługi serwisowej.
Wymagania:
  • Znajomość zagadnień motoryzacyjnych;
  • Doświadczenie w sprzedaży usług i obsłudze klienta na podobnym stanowisku;
  • Umiejętność organizacji pracy;
  • Wysoka kultura osobista;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Obsługa komputera.
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu umowy o pracę na pełen etat;
  • Wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska pracy (od 5000 brutto) + premie;
  • Interesującą pracę w nowoczesnej firmie;
  • Możliwość rozwoju - szkolenia na stanowisku pracy.