Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Doradca techniczno-handlowy

Doradca techniczno-handlowy

exlabesa extrusion opole sp. z ograniczoną odpowiedzialnością , opolskie / Tułowice, 2020-10-23

Oferta przeniesiona archiwalna

Ogłoszenie numer: 3800553, z dnia 2020-10-23

extrusion opole sp. z o.o. zajmuje się tłoczeniem profili aluminiowych, które mają zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu m. in transport, budownictwo czy motoryzacja. Dzięki zaangażowniu, profesjonalizmowi i odpowiedzialności ludzi, którzy tworzą nasz zespół oraz zaufaniu klientów exlabesa jest jedną z najbardziej konkurencyjnych firm w branży aluminiowej na świecie.

Chcesz dołączyć do tego zespołu i razem z nami tworzyć naszą markę!

Miejsce pracy: opolskie / Tułowice

Opis stanowiska

  • sporządzanie rysunków technicznych
  • współpraca z działem handlowym
  • kontakt z klientem
  • opracowywanie nowych projektów

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku jak i  osoby chętne do przyuczenia
  • znajomość rysunku technicznego
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość programu Autocad itp.
  • skrupulatność, dokładność

Oferujemy

  • praca w międzynarodowym środowisku pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość szkolenia