Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Doradca techniczno-handlowy ds. chłodnictwa i klimatyzacji

Doradca techniczno-handlowy ds. chłodnictwa i klimatyzacji

PPH COOL, mazowieckie / Chotomów k/Warszawy, 2020-10-16

Oferta przeniesiona archiwalna

Firma P.P. H. COOL istnieje od ponad 35 lat na polskim rynku. Zajmujemy się projektowaniem, doradztwem, produkcją i sprzedażą systemów chłodniczych i klimatyzacyjnych. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, współpracujemy ze znanymi firmami i działamy zgodnie z dopracowanym modelem biznesowym. Za wysokimi kompetencjami firmy P.P.H. COOL stoi nie tylko zespół specjalistów i inżynierów, ale przede wszystkim wiedza, pasja i potencjał. Wspólnie pracujemy nad tym, by nasze urządzenia stały się globalnym, technologicznym standardem na rynku krajowym i zagranicznym.

Miejsce pracy: Chotomów k/Warszawy
Zadania:

Obszar działania: woj. mazowieckie

Wymagania:
  • znajomość zagadnień chłodnictwa, klimatyzacji
  • kilkuletnie doświadczenie będzie atutem
  • umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie i dynamizm w działaniu
  • prawo jazdy kat. ,,B”
Oferujemy:
  • umowę o pracę na pełen etat
  • szkolenia
  • pracę w stabilnej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • samochód służbowy