Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Doradca Techniczno - Handlowy w zakresie artykułów bhp

Doradca Techniczno - Handlowy w zakresie artykułów bhp

Klient portalu Praca.pl, dolnośląskie / Wrocław, 2020-11-09

Oferta przeniesiona archiwalna

Ogłoszenie numer: 3814668, z dnia 2020-11-09

Klient portalu Praca.pl

zatrudni osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

  • Prezentacje, doradztwo i sprzedaż produktów
  • Pozyskiwanie nowych Klientów i kontraktów
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Utrzymywanie dobrych relacji z Klientami

Wymagania

  • Doświadczenie i znajomość rynku przemysłowego w zakresie artykułów bhp
  • Prawo jazdy kat. B i własny samochód
  • Własna działalność gospodarcza
  • Własny komputer i telefon

Oferujemy

  • Wyjątkowo atrakcyjne warunki finansowe – bardzo wysoka prowizja
  • Możliwość całkowicie zdalnej pracy