Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Doradca techniczno - handlowy

Doradca techniczno - handlowy

Ekoenergetyka-Polska S.A., łódzkie / Łódź, 2020-11-18

Oferta przeniesiona archiwalna

Firma Ekoenergetyka – Polska S.A. jest jedynym, całkowicie polskim, producentem infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych na komercyjną skalę. Ekoenergetyka posiada własne know-how w zakresie tworzenia rozwiązań ładowania i poszukuje otwartych, kreatywnych osób do rozwoju, sprzedaży produktów i realizacji projektów na terenie całej Europy.

Aktualnie, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:

  • wsparcie w przygotowaniu ofert handlowych (opracowanie części merytoryczno-technicznej);
  • spotkania organizacyjno-techniczne z Klientami;
  • doradztwo w zakresie rozwiązań technologicznych;
  • spotkania handlowe i negocjacyjne;
  • udział w targach i konferencjach branżowych;
  • wsparcie w pozyskiwaniu sieci i utrzymywanie kontaktów biznesowych.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku lub w dziale handlowym w branży technicznej;
  • wiedza z zakresu elektrotechniki i/lub elektroniki;
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • wykształcenie średnie techniczne lub wyższe;
  • umiejętność samodzielnego planowania i organizacji pracy;
  • nastawienie na realizację celów;
  • wysokie umiejętności komunikacyjne;
  • gotowość do częstych podróży służbowych;
  • umiejętność pracy z zespołem rozproszonym (3 lokalizacje);
  • znajomość pakietu MS Office;
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy
  • Możliwy awans wewnętrzny
  • Lider e-mobility
  • Zespołowość
  • Innowacyjna branża
  • Środowisko międzynarodowe
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Szkolenia, rozwój pracowników
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Inicjatywy sportowe, np. pakiet OK System, squash
  • Udział w inicjatywachspołecznych
  • Spotkania integracyjne i eventy firmowe
  • Niezbędne narzędzia pracy