Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Doradca techniczno-handlowy

Doradca techniczno-handlowy

AMA PROFIL Sp. z o.o. Sp. k., dolnośląskie / Radwanice k. Wrocławia, 2020-11-25

Oferta przeniesiona archiwalna

AMA PROFIL z siedzibą w Radwanicach koło Wrocławia działa w branży obróbka metali od wielu lat. W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Radwanice k. Wrocławia
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe mechaniczne, techniczne lub pokrewne
  • bardzo dobra znajomość programu AutoCad, Solidworks lub Inventor
  • znajomość rysunku technicznego
  • obsługa pakietu Ms Office
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • prawo jazdy kat. B
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • umiejętność Pracy w zespole
Zakres obowiązków:
  • obsługa klientów oraz pozyskiwanie nowych klientów na terenie Polski
  • obsługa i pozyskiwanie klientów zagranicznych
  • realizacja planów sprzedażowych
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • doradztwo techniczne i dobór technologii
  • rysowanie rysunków technicznych oraz opracowywanie dokumentacji technicznej
  • opieka po sprzedażowa
Oferujemy:
  • pełny etat, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do wyników
  • praca stacjonarna od poniedziałku do piątku w siedzibie firmy
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia
Prosimy o zawarcie w swojej aplikacji klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych.