Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Doradca ubezpieczeniowy w ramach nowego projektu

Doradca ubezpieczeniowy w ramach nowego projektu

CHYLIŃSCY Sp. z o.o., mazowieckie / Warszawa, 2020-11-18

Oferta przeniesiona archiwalna

Ogłoszenie numer: 3856374, z dnia 2020-11-18

Autoryzowane Dealer Volkswagena zatrudni osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • realizację celów ilościowych i jakościowych salonu w zakresie sprzedaży usług ubezpieczeń komunikacyjnych
  • aktywną sprzedaż ubezpieczeń komunikacyjnych
  • budowanie długotrwałych relacji z Klientami
  • obsługę Klienta zgodnie ze standardami firmy

Wymagania

  • uprawnienia KNF
  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • nastawienie na realizację założonych planów
  • dokładności w realizacji powierzonych zadań
  • miele widziana znajomość programu VWSU

Oferujemy

  • pracę dla czołowej marki na rynku motoryzacyjnym,
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • możliwość rozwoju w ramach ścieżki szkoleń.
  • możliwość udziału w kreatywnej realizacji nowego projektu ubezpieczeniowego