Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Doradca żywieniowy

Doradca żywieniowy

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o., wielkopolskie / Piła, 2020-10-28

Oferta przeniesiona archiwalna
Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 20329)
Miejsce pracy: Piła
Nr ref.: 4-2-58819

Dla Naszego Klienta, polskigo producenta pasz dla zwierząt, poszukujemy osoby na stanowisko: Doradca żywieniowy.

Miejsce pracy: województwo kujawsko - pomorskie

Cel stanowiska - nawiązywanie relacji biznesowych z potencjalnymi klientami (hurtownie paszowe, termy), rozwój sprzedaży na wyznaczonym terenie, doradztwo techniczno-żywieniowe dla klientów firmy

Zadania:
  • Wizyty u Klientów: dzielenie się wiedzą techniczno-handlową, doradztwo, wsparcie, sprzedaż produktów firmy
  • Obsługa istniejącej sieci sprzedaży oraz pozyskiwanie nowych Klientów
  • Udział w spotkaniach, seminariach i innych lokalnych wydarzeniach, mających na celu promocję firmy oraz produktów
  • Prace administracyjne takie jak: tworzenie raportów, planów dla Przełożonego, prowadzenie ewidencji Klientów
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe zootechniczne, weterynaryjne lub rolnicze
  • Wiedza na temat żywienia zwierząt hodowlanych
  • Umiejętności sprzedażowe oraz znajomość specyfiki handlowej branży rolnej - mile widziana
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz relacji biznesowych
  • Zdolność do samodzielnej organizacji pracy
Informacje dodatkowe:
  • Praca w miłej atmosferze w gronie specjalistów
  • Stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę na pełen etat (długofalowa współpraca)
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz motywujący system premiowy wspierający aktywność sprzedażową
  • Kompleksowe wdrożenie na stanowisku pracy, wsparcie kolegów w realizacji codziennych zadań oraz niezbędne narzędzia pracy między innymi telefon, komputer oraz samochód służbowy
  • Firma wspiera swoich pracowników w ich drodze zawodowej dając im możliwości rozwoju podczas szkoleń produktowych i branżowych
  • Dodatkowe benefity w tym ubezpieczenie na życie
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przyciskupod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".